Referencje

Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów.

Zosia i Bartek
2014-12-30 09:36:11

Pana Jarka wybraliśmy z polecenia, wykańczał nam dom. Ekipa rzetelna, solidna, zawsze zostawiała po sobie porządek. Wiedza fachowa ogromna, dzięki czemu uniknęliśmy kilku błędów. Nie było tez problemu z współpracą z projektantem czy innymi ekipami. Wszystko zrobione na czas i w wysokiej jakości. Z czystym sercem polecam, bo dzisiaj ciężko trafić na taką złotą rączkę.Bardzo słowny i kulturalny co w dzisiejszych czasach jest cechą zanikającą. O tym jaką ekipą jest zespół Pana Jarka mogą świadczyć terminy oczekiwania. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług!

Ola i Marek
2014-09-15 15:04:32

Ekipa, którą szczerze można polecić! Nie ma problemu, którego nie są w stanie rozwiązać, a przy tym wykonanie oraz wykończenie jest perfekcyjne. W sierpniu przeprowadziliśmy remont naszego mieszkania - ku naszemu zaskoczeniu, poszło bardzo sprawnie i na tyle kulturalnie, że nawet sąsiedzi stwierdzili, że nie spotkali się jeszcze z takim zespołem fachowców. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia!

2014-08-23 16:47:26

Serdecznie polecam firmę pana Wacławika. Jestem bardzo zadowolony nie tylko z efektu wykonanej pracy, ale także z paru dodatkowych rzeczy, które uczyniły remont mniej uciążliwym. Dla mnie liczyły się także sumienność i punktualność oraz kulturalni i sympatyczni pracownicy. To wszystko sprawia, że w przyszłości znów chętnie skorzystam z usług ekipy pana Jarka. Dziękuję za dobrą robotę!

2013-11-12 13:01:55

Terminowo i sprawnie, czysto i fachowo, solidnie i z wyobraźnią. W sumie drobna usługa, a wykonana z pełnym zaangażowaniem. Firma godna polecenia.

1 2 3 4 5 6 »